2015 Sonuçları

35. ULUSLAR ARASI TRABZON YARI MARATONU
Erkekler Genel Tasnif
Sıra G.No Ad Soyad Kulüp Mesafe Kategori Sonuç
1 271 MERT GİRMALEGESSE BATMAN PETROLSPOR TAKIM 21k M-25 01:05:40
2 273 BELLANI HICHAM FAS 21k M-35 01:05:44
3 154 WENDMAGEGN SEID EGISO FERDİ 21k M-25 01:05:56
4 288 FETENE ALEMU REGASA BEŞTELSİZ SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-20 01:06:05
5 177 KEFYALEW DEJA BURISE ETOPYA 21k M-30 01:07:20
6 318 YAVUZ  AĞRALI BATMAN PETROLSPOR TAKIM 21k M-20 01:07:52
7 193 ÜZEYİR SÖYLEMEZ ANTALYA 21k M-25 01:07:57
8 266 MEHMET ALİ AKBAŞ TRABZONSPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-30 01:09:42
9 139 NURİ KÖMÜR AFYON KARAHİSAR 21k M-20 01:10:39
10 332 DAVİTİ KHARAZİSHVİLİ GÜRCİSTAN 21k M-20 01:10:55
11 186 ÖMER ALKANOĞLU MARDİN GENÇLİK S.K. TAKIM 21k M-20 01:11:37
12 267 VEYSEL YİLDİRİM TRABZONSPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-20 01:11:44
13 287 SONER ÇİNTIMAR BEŞTELSİZ SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-20 01:11:57
14 153 MEHMET SOYTÜRK FERDİ 21k M-25 01:11:58
15 279 ORHAN AVCI VAN 21k M-20 01:12:30
16 289 ADEM KARAGÖZ BEŞTELSİZ SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-20 01:13:33
17 265 HASAN DENİZ KALAYCI TRABZONSPOR KULÜBÜ 21k M-25 01:13:40
18 264 MURAT KAYA TRABZONSPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-40 01:13:50
19 263 RIDVAN ALPER AFACAN TRABZONSPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-30 01:14:02
23 303 MEHMET ALİ  TOSUN FERDİ 21k M-20 01:15:20
24 28 AHMET BAYRAM MANİSA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 21k M-40 01:15:24
25 328 KENAN  YALÇIN KOCAELİ 21k M-15 01:16:55
26 293 ERDİ AKSU BEŞTELSİZ SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-20 01:18:22
28 93 AMAZASP MAMIKONYAN GÜRCİSTAN 21k M-45 01:19:30
29 104 M.MUSTAFA BULDUM ANKARA MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-45 01:19:36
30 38 KUDRET ARABACI EKER I RUN TEAM GURUBU 21k M-25 01:20:06
31 282 YAVUZ  YILDIZ MUŞ 21k M-45 01:20:15
32 159 EMRE AŞKAR KARABÜKSPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 21k M-30 01:20:16
33 3 AYDIN ÇEKEN ANKARA 21k M-50 01:20:22
34 191 FURKAN KERETLİ MARDİN GENÇLİK S.K. TAKIM 21k M-15 01:21:03
35 164 SELAHATTİN KARACA TOKAT 21k M-35 01:21:45
37 319 EVİNDAR TEMEL BATMAN PETROLSPOR TAKIM 21k M-15 01:22:39
39 44 ALİ TURAN EKER I RUN TEAM GURUBU 21k M-50 01:24:10
40 78 HAYDAR ŞAHİN BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATL. KULÜBÜ 21k M-45 01:24:50
41 107 BAHATTİN ARSLAN ANKARA MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-45 01:25:17
43 179 EROL AKIN SAMSUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 21k M-15 01:26:12
44 236 TALAT ALKAN ARTVİN 21k M-45 01:26:30
45 57 ALİ ÇETİN FERDİ 21k M-60 01:26:34
46 7 ALİ KEMAL GÜNER AYAZAĞA MASTERLERİ GURUBU 21k M-55 01:27:33
47 168 CANEL TERZİ TRABZON 21k M-40 01:28:02
48 75 ERKAN ERKAL BURSA 21k M-40 01:28:21
49 36 NECAT HÜMMET EKER I RUN TEAM GURUBU 21k M-55 01:28:23
50 320 HÜSEYİN DEMİR BATMAN PETROLSPOR TAKIM 21k M-15 01:28:46
51 118 İSMET AKDEMİR TRABZON 21k M-45 01:29:41
52 91 AYHAN TUFAN FERDİ 21k M-55 01:29:45
53 131 SPIRIDON VALISHVILI GÜRCİSTAN 21k M-50 01:29:53
54 187 YUSUF ŞÜKRÜ BAŞKAN MARDİN GENÇLİK S.K. TAKIM 21k M-15 01:30:00
56 123 ÖMER ALTAY FERDİ 21k M-45 01:30:29
57 106 KAZIM GEVEN AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. TAKIM 21k M-50 01:30:31
58 64 MURAT KEMAL TURAN ERZURUM 21k M-45 01:30:36
59 70 KÖKSAL TAYARER FERDİ 21k M-50 01:30:48
60 114 HASAN ONAT MARLA ATLETİZM KULÜBÜ TAKIM 21k M-45 01:31:06
61 109 FİKRET  SANTIR BURSA MASTERLER ATLETIZM KULÜBÜ 21k M-40 01:31:10
62 9 KADİR TİRYAKİ AYAZAĞA MASTERLERİ GURUBU 21k M-45 01:31:18
63 8 İSMAİL TOZLU AYAZAĞA MASTERLERİ GURUBU 21k M-60 01:31:23
64 174 KADİR ÖZTÜRK TRABZON SPOR 21k M-40 01:31:30
65 188 ABDULKADİR KARACA ANKARA 21k M-45 01:31:32
66 312 KÜBİLAY ÇAGIR NİĞDE GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 21k M-40 01:32:07
67 97 HAYRETTİN ERDEMİR FERDİ 21k M-35 01:32:26
68 33 MEHMET YAVUZ AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. TAKIM 21k M-40 01:33:11
69 147 ENVER YILMAZ AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. TAKIM 21k M-15 01:34:19
70 95 MEHMET ÖZTÜRK SAMSUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 21k M-45 01:34:57
71 256 ÖMER UZUN TRABZON KARŞIYAKA  SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-50 01:35:10
72 190 RAFET  ÖZCAN ERZURUM 21k M-30 01:35:32
73 189 ALPTUĞ ERSÖZ ERZURUM 21k M-25 01:35:33
74 92 İSMAİL KARPUZCU FERDİ 21k M-45 01:35:46
75 45 HASAN ULUDAĞ EKER I RUN TEAM GURUBU 21k M-60 01:35:51
76 58 SÜLEYMAN TİROZOĞLU İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-40 01:36:00
77 53 YAŞAR KANBİR MARLA ATLETİZM KULÜBÜ TAKIM 21k M-50 01:36:50
78 325 SADULLAH ERGÜN BATMAN ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ 21k M-20 01:37:02
79 2 ERKAN ONUR ASLAN İZMİR 21k M-20 01:37:16
80 127 ORHAN EKER BURSA MASTERLER ATLETIZM KULÜBÜ 21k M-40 01:37:17
81 305 AYHAN DOKUCU NİĞDE GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 21k M-45 01:37:51
82 302 HARUN KARABULUT FERDİ 21k M-20 01:38:22
84 304 İSMAİL KARACA NİĞDE GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 21k M-45 01:38:51
85 39 HAKAN ALP EKER I RUN TEAM GURUBU 21k M-40 01:39:01
86 20 METİN AKBAŞ YAPIKREDİ SPOR KULÜBÜ 21k M-50 01:39:17
87 18 ÖMER ŞAHİN YAPIKREDİ SPOR KULÜBÜ 21k M-45 01:39:22
88 257 TENGİZ LATSABİDZE GÜRCİSTAN 21k M-60 01:39:38
89 144 KUTLAY  KOZ ANKARA MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-50 01:40:28
90 59 ŞAHAN İLSEVEN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-50 01:41:10
91 65 SEBAHATTİN GÜL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-50 01:41:20
92 274 ÖMER ARTAN TRABZON 21k M-35 01:41:31
93 82 MUSA AKBULUT SAMSUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 21k M-35 01:41:40
95 145 ERKAN AKTAŞ ANKARA 21k M-35 01:41:57
96 173 LÜTFİ DUROĞLU GÖLYAKA BELEDİYESİ S.K. 21k M-50 01:42:22
97 32 ÜNAL MÜNÜKLÜOĞLU AKUT ATLETIZM SPOR KULÜBÜ 21k M-30 01:42:33
98 34 YAŞAR GÖK EGE MARATON SPOR KULÜBÜ 21k M-50 01:42:50
99 56 EMRULLAH DEMİREL MARLA ATLETİZM KULÜBÜ TAKIM 21k M-55 01:43:08
100 62 ERKAN  KARAKAHRAMAN BARTIN 21k M-30 01:43:54
101 101 MUHAMMET ALİ SAĞER İSTANBUL 21k M-30 01:44:01
102 254 KEMAL TOZLU TRABZON KARŞIYAKA  SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-45 01:44:41
103 96 YASİN MURAT TİMUÇİN FERDİ 21k M-35 01:44:44
104 133 İLYAS MERAL AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-50 01:44:49
105 181 FERİT LOKMAN ANKARA MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-50 01:44:51
107 37 ZEKİ YILMAZ EKER I RUN TEAM GURUBU 21k M-45 01:44:58
108 155 ABDULLAH CİNBEK AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-50 01:45:06
109 176 VASIL SANIKIDZE GÜRCİSTAN 21k M-60 01:45:59
110 172 YUSUF IŞIK TRABZON KARŞIYAKA  SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k M-45 01:46:00
112 74 TUNCAY GÜRSOY BURSA 21k M-40 01:46:05
113 88 İBRAHİM YILMAZ İSTANBUL 21k M-40 01:46:18
114 105 HALİL ASLAN MARLA ATLETİZM KULÜBÜ TAKIM 21k M-60 01:46:38
115 316 ADNAN USTA GİRESUN 21k M-30 01:47:00
116 71 MUSTAFA DİLMAÇ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-55 01:47:15
117 29 NURETTİN HANBEYOĞLU ÜSKÜDAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 21k M-55 01:48:51
118 1 ASIM ÇETİN BEŞTELSİZ SPOR KULÜBÜ 21k M-60 01:48:53
120 81 MUSA KIRCA ANKARA MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-55 01:49:23
121 132 MEHMET TEKİNER AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. TAKIM 21k M-50 01:49:51
122 171 RASİH YÜKSEL  YILDIZ FERDİ 21k M-55 01:49:58
123 148 MURAT TAŞOVA AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-40 01:50:22
124 5 ŞEREF UYGUR İZMİR 21k M-55 01:50:35
125 128 NEŞET KILIÇ BURSA MASTERLER ATLETIZM KULÜBÜ 21k M-55 01:50:35
126 216 HALİL ERSÖZ İSTANBUL 21k M-60 01:50:37
127 301 EYÜP  SAĞIR FERDİ 21k M-35 01:50:39
128 49 İSMAİL YÖRÜKOĞLU ESKİŞEHİR 21k M-65 01:50:45
129 262 MUZAFFER SAHİN TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TAKIM 21k M-60 01:51:09
130 108 AHMET TURAN KAYA ADIM ADIM GURUBU 21k M-50 01:51:18
131 269 SUVAT SEZER TRABZON 21k M-45 01:51:42
133 180 MUSTAFA  ŞAHİN TRABZON 21k M-45 01:53:22
134 182 ŞÜKRÜ KARADEMİR İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-60 01:54:04
135 261 ZAFER CAKİR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TAKIM 21k M-55 01:54:37
137 234 ADİL KURT TRABZON 21k M-40 01:55:45
138 276 EROL ÖZÇUBUKÇU GÜMÜŞHANE ŞİRAN 21k M-50 01:55:49
139 215 TURGAY GÜNER AKÇAABAT KARAYOLLARI SPOR KULÜBÜ 21k M-50 01:57:02
140 175 GÖKHAN BARIN TRABZON 21k M-50 01:57:03
141 334 METİN ŞİMŞEK TRABZON 21k M-25 01:57:12
142 326 ŞEFİK ÖZBALIKÇI TRABZON KARŞIYAKA  SPOR KULÜBÜ 21k M-55 01:57:31
143 13 FİKRET AKAY FERDİ 21k M-55 01:57:32
144 143 SALİH KARAYAKA FERDİ 21k M-55 01:57:34
145 157 HÜSAMETTİN GÜLEÇ AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-60 01:57:53
146 300 BEDRİ GÜNEŞ FERDİ 21k M-20 01:58:08
147 194 ŞERİF KUNT TRABZON 21k M-65 01:58:24
148 6 ERSİN AYAR FERDİ 21k M-50 01:58:40
150 26 DAVID  TATISHVILI FERDİ 21k M-50 01:58:56
151 102 HÜSEYİN SUİÇMEZ TRABZON İŞİTME ENGELLİLER 21k M-55 01:59:00
152 284 TUNCAY UZUNER TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TAKIM 21k M-35 01:59:08
153 47 MUSTAFA KULA ADIM ADIM GURUBU 21k M-25 01:59:23
154 160 EROL AKGÜNDÜZ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-60 01:59:40
155 333 ADNAN ÜSTÜNER FERDİ 21k M-45 01:59:49
156 113 KEMAL  ÖZTÜRK AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-45 01:59:56
157 126 DURSUN ÖZMEN AMASYA 21k M-55 02:00:25
158 51 SALİM DÜNDAR İSTANBUL 21k M-75 02:00:27
161 297 TEMEL KAYA GÜMÜŞHANE 21k M-45 02:02:04
162 192 YILMAZ SEYİS FERDİ 21k M-45 02:02:40
163 23 MEHMET RAGIP  PİRSELİMOĞLU FERDİ 21k M-55 02:02:51
164 31 HASAN  ATİLLA FERDİ 21k M-60 02:03:05
165 135 SADIK ARSLAN AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-50 02:03:15
166 100 BAHTİYAR BODUR FERDİ 21k M-45 02:03:52
168 115 ALİ KANDEMİR İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-50 02:04:10
169 315 ADEM ASİT İSTANBUL 21k M-50 02:04:17
170 25 HALİL ÖZCAN İSTANBUL 21k M-65 02:04:40
171 299 NAZİF  KAR ÇAGET 21k M-50 02:06:21
172 110 MURAT ÖFKEM  KANLIOĞLU BURSA MASTERLER ATLETIZM KULÜBÜ 21k M-40 02:06:42
173 27 IRAKLI KOBIDZE FERDİ 21k M-50 02:07:15
174 235 SELAMİ SAYGIN ERZURUM 21k M-50 02:07:57
176 152 AHMET BARAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-50 02:09:31
177 260 AHMET YILMAZ TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TAKIM 21k M-55 02:09:39
178 258 ZURAB NİKVASHVİLİ GÜRCİSTAN 21k M-50 02:09:40
179 137 DOĞAN BAŞAK İSTANBUL 21k M-60 02:10:57
180 76 BASRİ SEVİNÇ BURSA 21k M-45 02:13:15
181 10 İSMAİL CEM YETİZ İZMİR VETERANLAR ATL. İHTİSAS KULÜBÜ 21k M-40 02:13:40
182 63 ERSAN GÜRELLİ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-55 02:13:51
183 310 CELAL DURSUN  KENDİRLİ NİĞDE GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 21k M-50 02:14:38
184 309 SEYFİ ÜSTÜN AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-35 02:15:16
185 22 MURAT YÜKSEL FERDİ 21k M-40 02:15:31
186 52 ÜZEYİR ÇAKIR FERDİ 21k M-55 02:15:42
187 30 MUSTAFA YAĞCI BURSA MASTERLER ATLETIZM KULÜBÜ 21k M-60 02:15:46
188 295 YALÇIN SÜRMEN TRABZON 21k M-55 02:16:08
189 161 BÜLENT BAYSAL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-40 02:16:12
193 298 ŞİNASİ DUMAN GÜMÜŞHANE 21k M-50 02:19:36
194 313 KADİR KARA NİĞDE GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 21k M-65 02:19:45
195 24 YUSUF ÖZDEMİR FERDİ 21k M-45 02:21:01
197 48 CELAL DURSUN FERDİ GEBZE 21k M-45 02:27:23
200 317 MUSTAFA CİHAD UĞUR TRABZON 21k M-20 02:33:09
202 46 CİHAN SAYMAZ ADIM ADIM GURUBU İSTANBUL 21k M-25 02:33:20
203 151 YALÇIN ŞİMŞEK İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-60 02:36:10
204 165 İBRAHİM  AYDIN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-50 02:37:04
206 272 SÜLEYMAN AYGÜN TRABZON 21k M-50 02:40:36
207 149 MUSTAFA AYRANCI AMASYA POLIS GÜCÜ S.K. 21k M-60 02:40:37
208 275 İLHAN KART TEKİRDAĞ 21k M-75 02:46:55
209 103 OSMAN YAVUZ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k M-80 02:50:59
35. ULUSLAR ARASI TRABZON YARI MARATONU
Kadınlar Genel Tasnif
Sıra G.No Ad Soyad Kulüp Mesafe Kategori Sonuç
1 138 BURCU  BÜYÜKBEZGİN AFYON KARAHİSAR 21k F-20 01:14:03
2 255 NİLAY ERSUN ANTALYA 21k F-25 01:14:13
3 327 MERYEM ERDOĞAN İSTANBUL 21k F-20 01:14:42
4 259 ŞEYMA  YILDIZ NİĞDE 21k F-25 01:18:30
5 335 DUYGU BOYAN FERDİ 21k F-25 01:21:53
6 308 TUBAY ERDAL ANTALYA 21k F-15 01:24:09
7 314 YASEMİN CAN ANTALYA 21k F-20 01:26:08
8 324 REMZİYE TEMEL BATMAN ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k F-20 01:30:25
9 306 SÜMEYYE  TEZEL NİĞDE 21k F-20 01:38:48
10 338 ÇİGDEM GELÖZ SİVAS 21k F-20 01:41:49
11 42 ÜMMÜ NİHAL TIRPAN DİLMAÇ ANKARA 21k F-40 01:44:57
12 89 DİLEK AKA BURSA 21k F-40 01:46:04
13 83 SERPİL YANBASTI BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATL. KULÜBÜ 21k F-45 01:48:53
14 43 FERHUNDE ÖYKÜ ŞENGEL EKER I RUN TEAM GURUBU 21k F-35 01:51:53
15 156 NEBAHAT ATASOY TRABZON KARŞIYAKA  SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k F-50 01:55:03
16 11 FATMA TOKGÖZ ANKARA 21k F-45 01:58:53
17 61 NAİME VAROL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k F-55 02:00:31
18 12 İ.GÜL YILDIZ İZMİR B. BLD. GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 21k F-55 02:01:05
19 321 GÜLBAHAR TURAN BATMAN ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k F-20 02:03:57
20 60 FATMA SIKI İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k F-50 02:08:47
21 278 ÇAĞLAR KAYA TRABZON KARŞIYAKA  SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k F-20 02:16:12
22 14 CEVRİYE TUNÇ AKUT ATLETIZM SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 21k F-40 02:16:21
23 41 DİDEM GÖKAY EKER I RUN TEAM GURUBU 21k F-30 02:16:53
24 4 HATİCE ERŞEN ANKARA 21k F-50 02:25:30
25 285 ESİN LAKOT TRABZON KARŞIYAKA  SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k F-25 02:29:05
26 111 SİBEL KAMA İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k F-50 02:31:09
27 166 PERİHAN AYDIN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 21k F-50 02:33:11
28 323 FATMA YILMAZ BATMAN ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ TAKIM 21k F-15 02:38:17

Trabzon Büyükşehir Belediyesi

Log in with your credentials

Forgot your details?